O nas

PRP Private Ideas Sp. z o.o. jest niezależnym podmiotem funkcjonującym na rynku usług finansowych. Dysponuje odpowiednimi pozwoleniami oraz wpisami do rejestrów Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności oraz dystrybucję jednostek funduszy inwestycyjnych - Lista dystrybutorów KNF.

Firma PRP Private Ideas Sp. z o.o. została stworzona oraz jest prowadzona przez osoby posiadające bogate doświadczenie w pomocy Klientom przy efektywnym realizowaniu osobistych planów finansowych.

Firma PRP Private Ideas Sp. z o.o. oferuje również pomoc w wyborze produktów inwestycyjnych w oparciu o potrzeby i sytuację Klienta. Nasi Doradcy zwracają szczególną uwagę na najważniejsze cechy produktów z zakresu ryzyka inwestycyjnego, kosztów, elastyczności, szybkości działania oraz swobody obsługi. PRP Private Ideas Sp. z o.o. współpracuje z dużymi i uznanymi instytucjami finansowymi gwarantującymi Klientom najwyższą jakość produktów.

Poznaj PRPPI

PRP Private Ideas Sp. z o. o. jest niezależnym podmiotem funkcjonującym na rynku usług finansowych. Firma PRP Private Ideas Sp. z o. o. została stworzona oraz jest prowadzona przez osoby posiadające bogate doświadczenie w pomocy Klientom przy efektywnym realizowaniu osobistych planów finansowych.

więcej

Obszary działalności PRPPI

PRP Private Ideas Sp. z o.o. współpracuje z dużymi i uznanymi instytucjami finansowymi oferującymi rozwiązania finansowe najwyższej jakości. Firma oferuje pomoc w ocenie produktów finansowych pod kątem ryzyka, kosztów, łatwości dostępu, obsługi, szybkości działania oraz w dopełnieniu formalności niezbędnych do ich zakupu.

więcej