PRPPI Społecznie

Społeczne zaangażowanie biznesu (corporate community involvement/ investment) to termin, który oznacza podejmowanie przez firmę kwestii społecznych i udział w rozwiązywaniu problemów społecznych. Firma PRP Private Ideas Sp. z o.o. od samego powstania stara się uczestniczyć w różnego rodzaju inicjatywach mających w założeniu wspieranie organizacji NGO. Naszym celem jest wspieranie inicjatyw koncentrujących się na edukacji najmłodszych, w szczególności ekonomicznej i językowej. Dotychczas mieliśmy możliwość uczestnictwa w pracach Rady Fundacji dla Polski, aktywnie tworząc oraz opiniując nowe inicjatywy Fundacji w tym Program Filantropii Indywidualnej. Aktywnie wsparliśmy Galę Pieśni Operowych na rzecz dzieci z Domów Dziecka zorganizowaną pod patronatem Fundacji dla Polski, która odbyła się 27 czerwca 2010 r.

W kolejnych latach aktywnie uczestniczyliśmy w wielu wydarzeniach społecznych w szczególności jako sponsorzy i patroni akcji edukacyjnych młodzierzy i dorosłych z zakresu wiedzy ekonomicznej i inwestycyjnej.

Corporate community involvement to wkład przedsiębiorstwa w zmiany, jakie zachodzą w jego otoczeniu. CCI jest najbardziej widoczną częścią programów realizowanych w ramach corporate social responsibility.
autor: Dariusz Tworzydło źródło: Leksykon Public Relations

Ważne linki:

Strona Fundacji dla Polski

Poznaj PRPPI

PRP Private Ideas Sp. z o. o. jest niezależnym podmiotem funkcjonującym na rynku usług finansowych. Firma PRP Private Ideas Sp. z o. o. została stworzona oraz jest prowadzona przez osoby posiadające bogate doświadczenie w pomocy Klientom przy efektywnym realizowaniu osobistych planów finansowych.

więcej

Obszary działalności PRPPI

PRP Private Ideas Sp. z o.o. współpracuje z dużymi i uznanymi instytucjami finansowymi oferującymi rozwiązania finansowe najwyższej jakości. Firma oferuje pomoc w ocenie produktów finansowych pod kątem ryzyka, kosztów, łatwości dostępu, obsługi, szybkości działania oraz w dopełnieniu formalności niezbędnych do ich zakupu.

więcej